Mekan Önerisi; My Chef

Günlerden bir gün iş çıkışı arkadaşlarla beraber Kadıköy’e gittik. Ne yesek ne içsek diye düşünürken daha önce gitmiş olan bir arkadaş My Chef’e gidelim dedi. Biz de hiç gitmedik denemiş oluruz dedik ve gittik.
Hikaye kısmı bitti şimdi gördüklerimi anlatayım 🙂

My Chef Kadıköy Bahariye’de, iki katlı bir mekan. Gittiğimizde alt kat dolu olduğu için üst katta oturduk.

Ortam çok güzeldi , üst katta duvarda bulunan kırmızı bisiklete bayıldım. Garsonlar son derece kibardı ve müzikler güzeldi. Yemekten önce zeytinyağı ve minik ekmeklerden geldi. Birimiz keçi peynirli salata söyledi , ikimiz de Mexican Real söyledik. Peki nasıldı ?


Keçi peynirli salata güzel görünüyordu , fakat içinde incir ve kuru kayısı vardı . Tuzlu tatlı karışım sevmeyenler dikkatli olmalıymış.Bu da benim yediğim Mexican Real acılı tavuk ve meksika fasülyesi vardı 🙂 (Yemeği çok basite indirgedim sanki ) bana biraz fazla acı geldi , halbuki çiğköfte seven bir insanım. Fakat tabak çok büyük porsiyonlar doyurucuydu ve yanında gelen elma dilim patates mükemmeldi 🙂Yanında da limonata sipariş ettik. Sunumu naneli ve elma dilimli olması sebebiyle güzeldi fakat bana biraz ekşi geldi.Fiyatlar da gayet normaldi , bu yemeklere sadece 20 tl ödedim. Güzel ve keyifli bir ortamda yemeğimizi yemiş olduk. Daha önce gitmeyenler varsa tavsiye edebilirim. Fakat önerilerimi unutmayın 😉


Mekanın mekanist yorumlarını da buradan okuyabilirsiniz. Mekan ile ilgili 43 yorum var 😉

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.