Parlak Göz Farı Önerileri

Sonbahar geliyor , artık koyu renkler kullanılacak diye üzülmeyin. Bu sene makyajda parlak renkler özellikle göz üstünde çok moda olacak. Ne yapıp edip bu modayı bir yerinden yakalamamız lazım 🙂 Kozmetik sitelerinden misspera güvendiğim sitelerden biri. Bu trend alarmını uygulamak için gerekli ürünleri de  rahatlıkla bulabiliriz.
İnglot sarı göz farını buradan inceleyip satın alabilirsiniz. Ne kadar iddaalı olursa o kadar iyi ! Kırmızı göz farını da şuradan inceleyebilirsiniz.Ben çok iddaalı olmayalım , mavi göz rengimi ortaya çıkarıyor bana da çok yakışıyor diyenler aradıklarını buradan bulabilirler.

Mor bizim rengimiz 🙂 Mor penguenin rengi. Sende bizim gibi mor sevenlerdensen bu tam senlik 😉Göz farı dendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri de pembe. Bu renge alışmakta hiç zorluk çekmeyeceğiz. Nereden bulabilirim diyenler tık tık 
Herkese çok yakışan kumrallara bir ayrı güzel olan yeşil farlarda renk seçimi de size kalmış fakat parlak renklerinde seçmekte fayda var. Yeşil far önerimiz de buradan.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.