Mekan Önerisi; Virginia Angus

virginia angus çiftlikten sofranıza

Sevgilisi için pasta yapmak isteyen kardeşim geçtiğimiz cumartesi Eminönü’ne gidelim diye tutturdu. Eminönü Mısır çarşısına giden arada pasta malzemeleri , çikolatacılar , kına gecesi için dekoratif malzemeler satan dükkanlar ve kağıt plastik bardak ve kalıp satan dükkanlar ile dolu.
İlk gittiğimde cupcake kalıpları almıştım. Oldukça güzeller. Bazı dükkanların fiyatları çok uygun ama bazıları oldukça pahalı. O yüzden dikkatli olmak gerekiyor.

Alacaklarımızı aldıktan sonra sıra yemek yemeye geldi. Foursquare uygulamasını duymuşsunuzdur. Orda görüp gidecekler listeme eklediğim bir yer Eminönü’nde olunca tercihimi oradan yana kullanmak istedim.
Virginia Angus sitesinden tam konumunu görebileceğiniz mekanı kolaylıkla bulduk. Oldukça küçük bir dükkan. Bu nedenle biraz sıra beklemek zorunda kaldık. Fakat sıra hızla ilerlediği için pek sorun olmadı. Menüden seçimimizi yaptık. İlk defa gittiğimiz için her şeyi merak ediyorduk. O yüzden şefe teslim ve virginia burger söyledik.
Şefe teslim ızgara ve şarküteri ürünlerinden oluşan bir tabaktı. Hatta iki tabak halinde geldi. Etler oldukça güzeldi. Ağızda dağılıyordu.
Virginia Burger de şimdiye kadar yediğim en lezzetli hamburgerdi diyebilirim. Yumuşak ağızda dağılan köftesiyle onu da oldukça beğendik.
Fiyatları da oldukça makul ve güzel bir yerdi. O taraflara yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.
Fotoğraflar sizi de acıktırmıyor mu ? 🙂
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.